@Lord-Penetrator: na gorze jest obrazek, ktory przedstawia osobe narcystyczna jako wcielone zlo (w skrocie) - taka opinie maja narcyzi, prawie tak zla jak psychopaci. Natomiast na dole wkleilem screen z serwisu reddit, na ktorym jeden z uzytkownikow (piszacy na subreddit /npd, cos jak tag na wykopie) skarzy sie, ze doznaje tzw "collapse" (jest to zjawisko podobne do zalamania nerwowego posrod normalnych osob) z powodu tego iz jego kot jest chory
@czarnoibialo: Śmierć domowego zwierzęcia jest trudna dla normalnych osób. To raczej osobnik zaburzony by się tym nie przejął. Chociaż ewidentnie jest u niego przesada. No ale to ten gość od kota jest narcyzem czy po prostu nie lubi narcyzów? Bo jak to drugie to gdzie tu kontrast? Jak ktoś nie lubi narcyzów i jednocześnie martwi się śmiercią kota, to świadczy raczej o normalności.
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
#psychologia #zaburzeniaosobowosci
źródło: 4226
PobierzNatomiast na dole wkleilem screen z serwisu reddit, na ktorym jeden z uzytkownikow (piszacy na subreddit /npd, cos jak tag na wykopie) skarzy sie, ze doznaje tzw "collapse" (jest to zjawisko podobne do zalamania nerwowego posrod normalnych osob) z powodu tego iz jego kot jest chory