Wpis z mikrobloga

@matixrr: Ostatnio była jakaś promocja 2+1 na ciastka w biedrze, wziąłem. Ale jakieś za specjalne to ogólnie one teraz nie są, bym nawet powiedział, że ciastka w biedrze kiedyś lepsze były.
  • Odpowiedz