@ShadyTalezz: nie, jestem młodym człowiekiem który na w dupie z-----------e na staruchow którzy jedyne co włożyli do społeczeństwa to alkoholizm i produkcję smrodu
@SpicyButIcy: 1. Kiedyś też będziesz stary i przez ten tok myślenia możliwe, że będziesz z---------ł do śmierci 2. To pokolenie odbudowało kraj po wojnie, dało polakom edukacje, szanse na awans społeczny, wybudowało masę infrastruktury, z której korzystamy do dziś, zelektryfikowało kraj i doprowadziło energię elektryczną oraz wodę do każdej zatęchłej dziury w tym kraju, do dziś nasza infrastruktura energetyczna w większości pamięta Gierka a czasem i Gomułkę, wybudowały szkoły, szpitale,
@ShadyTalezz: g---o prawda, to pokolenie dawno wyginęło, a ci którzy faktycznie brali udział w odbudowie, a nie na przykład żerowali na państwie przy pracy w fabryce po trzy osoby przy pilnowaniu żeby pies nie zgasł to wyjątki od reguły, a nie reguła.
Wnieśli do tego systemu bardzo mało, a wyciągają bardzo dużo. Wystarczy chociażby wymienić mieszkania zakładowe, czy mieszkania w blokach które wykupili za bezcen, a obecnie sprzedają za setki
Czy spadki bitcoina są spowodowane komputerami kwantowymi? Trochę nie rozumiem - komputery kwantowe miały najpierw wywrócić zupełnie kryptografię w normalnych bankach. Już są komputery kwantowe. A dalej normalnie wszystkie banki sobie działają.
#antykapitalizm #emerytura #dyskryminacjamezczyzn #polska #gospodarka #ekonomia #prawamezczyzn
1. Kiedyś też będziesz stary i przez ten tok myślenia możliwe, że będziesz z---------ł do śmierci
2. To pokolenie odbudowało kraj po wojnie, dało polakom edukacje, szanse na awans społeczny, wybudowało masę infrastruktury, z której korzystamy do dziś, zelektryfikowało kraj i doprowadziło energię elektryczną oraz wodę do każdej zatęchłej dziury w tym kraju, do dziś nasza infrastruktura energetyczna w większości pamięta Gierka a czasem i Gomułkę, wybudowały szkoły, szpitale,
Wnieśli do tego systemu bardzo mało, a wyciągają bardzo dużo. Wystarczy chociażby wymienić mieszkania zakładowe, czy mieszkania w blokach które wykupili za bezcen, a obecnie sprzedają za setki
To dlaczego ciągle słyszę w rodzinie i od znajomych, że ich rodzice wykupili mieszkanie za bezcen?