Wpis z mikrobloga

@SpicyButIcy:
1. Kiedyś też będziesz stary i przez ten tok myślenia możliwe, że będziesz z---------ł do śmierci
2. To pokolenie odbudowało kraj po wojnie, dało polakom edukacje, szanse na awans społeczny, wybudowało masę infrastruktury, z której korzystamy do dziś, zelektryfikowało kraj i doprowadziło energię elektryczną oraz wodę do każdej zatęchłej dziury w tym kraju, do dziś nasza infrastruktura energetyczna w większości pamięta Gierka a czasem i Gomułkę, wybudowały szkoły, szpitale,
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: g---o prawda, to pokolenie dawno wyginęło, a ci którzy faktycznie brali udział w odbudowie, a nie na przykład żerowali na państwie przy pracy w fabryce po trzy osoby przy pilnowaniu żeby pies nie zgasł to wyjątki od reguły, a nie reguła.

Wnieśli do tego systemu bardzo mało, a wyciągają bardzo dużo. Wystarczy chociażby wymienić mieszkania zakładowe, czy mieszkania w blokach które wykupili za bezcen, a obecnie sprzedają za setki
  • Odpowiedz