Wpis z mikrobloga

@Chuopijak: Ja uwielbiam, ale mi nie dali bo chcą doświadczenie, a ja udokumentowanego nie mam bo fuchy związane z jeżdżeniem to zazwyczaj jako dodatkowe na czarno byli. Poszedłby człowiek na busy, ale papieru z doświadczeniem nie ma, a jak poszedłem bez doświadczenia to za dni próbne pieniędzy nie dostałem za trasy, ehh…
  • Odpowiedz
@Chuopijak: Nigdy pracy z ludźmi, za żadne skarby nie chciałbym ludzi wozić. A busa to chciałbym kiedyś kupić sobie i mieć jako pseudo kampera. Zbyt piękne by było prawdziwe z tym dofinansowaniem i busem za free. Ja w UP nigdy nie był osobiście, a z tego co się orientuję to prędzej dadzą babie dofinansowanie ma tysięczny zakład fryzjersko-kosmetyczny typu pazurki u Anetki w mieście, aniżeli dla chuopa na działalność związaną
  • Odpowiedz