Wpis z mikrobloga

Zawsze mogą iść do notariusza


@Pomorski_Wilk: Już tobie to tłumaczyłem:

- spadek z testamentu dla obcego: nawet dosyć daleka rodzina wyciąga łapę po zachowek, państwo po astronomiczny podatek
- spadek po małżonku wedle KC: kek, dziedziczysz jeno w zbiegu z dziećmi LUB teściami i
  • Odpowiedz
@Lamajdama:a c--j to cię spłodził, po co dziedziczenie typom co nic po sobie nie zostawią, co za totalny kretynizm xD A p------ą o tym w kółko, to tak jakby świnia wannabe astronom kwiczała po swojemu że nie ma teleskopu xD

ch bracia i siostry na przykład


@Lamajdama: to im zapewnia obecne prawo więc ostre samozaoranie lemingu xDDDD
  • Odpowiedz
A kto będzie dziedziczyć po tych gejach?


@Sev50949: A c--j to cię obchodzi? Zapewne jak w przypadku bezdzietnych małżeństw pójdzie po rodzeństwie ostatniego żywego geja.

. A prawakow boli d--a. Jeszcze powiedz że jesteś wolnosciowcem i głosujesz na konfe to będzie wyborne


@Lamajdama: a wypokowych prawaków-renciaków aż telepie, że jak nie poleci podatek spadkowy to nie starczy na ryntki.
  • Odpowiedz