Wpis z mikrobloga

ILEEE


@PodniebnyMurzyn: Jesli przyzwoicie zarabiasz, a masz żonę. która nie pracuje, i rozliczacie się wspólnie, to kwoty zwrotu nagle robią się znacznie wyższe. Maksymalnie chyba coś ok. 24k PLN (przy założeniach, że składki są odprowadzane od jednego pracodawcy).
  • Odpowiedz