Wpis z mikrobloga

  • 12
@cojaturobiedokunedzy: Na poważnie od 2020. Zaczynałem z portfelem ~60k. Obecnie zysk prawie dorównuje wpłatom.
@Frogi: Zazwyczaj pasywnie, ale zaglądam do portfela jak gibający się hitler ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Codon: Ja też () wrzuć sam czasem swoją grubą dniówkę
@breakdown1: Nie krzywdzę, pokazuję wam waszą przyszłość, jak sami będziecie upaśli w xuj
  • Odpowiedz
  • 2
@kokos24: Długo dopłacałem do interesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ethize: Nażarłem się w marcu po korek i sprułem poduszkę bezpieczeństwa prawie do 0. Teraz tylko leżę, trawię, odbudowuję poduchę i liczę nowe $$$.
  • Odpowiedz
  • 3
@ethize: Pisałem na tagu na bieżąco. Głównie EIMI, EXUS i lewarowane etfy na wigusia i nasraka. Na etf oze zabrakło mi usd, kupię jak mi się ich trochę pojawi
@jungerpl: Też mi się za dzieciaka zdarzało dostać 50k. Akurat wystarczało na Kaczora Donalda i gumę-kulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz