Wpis z mikrobloga

Męczy mnie to że muszę udawać kogoś kto ma na wszystkich w------e, żeby próbować ukryć swoje #s----------e.
Przecież jakbym się przyznał że mam zaburzenia lękowe to była by to kompromitacja c-worda. No chyba że byłbym kobietą, to wtedy byłoby to pewnie zrozumiałe dla większości osób, a chłop to ma być chłop, a nie jakaś p---a.

#przegryw #redpill #depresja #zaburzeniaosobowosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toolonge: "a co ty taki cichy?", "z ciebie trochę taki spokojny chłopak co?"
W takich sytuacjach wolę udawać aroganckiego gbura, że niby po prostu mam w------e na rozmowy z nimi, niż powiedzieć że mam zaburzenia lękowe i przez to jestem taką małomówną p---ą.
Czasem próbuję udawać wyluzowanego, ale to jest tak k------o sztuczne, że zawsze potem tego żałuję.
  • Odpowiedz