przegro_pisarz przegro_pisarz 14.05.2026, 10:46:58 2 + Eh klasyka, 5 lat robienia casów na uczelni i gdy się zrobi to źle #pracbaza źródło: 1000042323 Pobierz
The_DiceMan The_DiceMan 14.05.2026, 10:49:56 via Wykop 2 + @przegro_pisarz: Masz tzw. feedback zwrotny to już jest dobrze. Najgorzej aplikować, przechodzić do kolejnego etapu i później cisza jak makiem zasiał pomimo zapewnien o udzieleniu odpowiedzi.Swego czasu przechodziłem takie katusze.Polski HR to dosłownie raczysko jakich mało.
przegro_pisarz przegro_pisarz 14.05.2026, 12:14:21 via Wypiek 0 + @The_DiceMan to już kilka razy przerabiałem xD
The_DiceMan The_DiceMan 14.05.2026, 12:23:41 via Android 0 + @przegro_pisarz: 3mam kciuki za powodzenie operacji.
przegro_pisarz przegro_pisarz 14.05.2026, 12:28:43 via Wypiek 0 + @The_DiceMan dzięki, inna kobitka dzwoniła i w środę będę miał rozmowę.
źródło: 1000042323
PobierzSwego czasu przechodziłem takie katusze.
Polski HR to dosłownie raczysko jakich mało.