Aktywne Wpisy

Filippa +3
Szczerze mówiąc, jeżeli to są minimalne wymagania to jest to śmiechu warte.
Aby zagrać w grę na ultra ustawieniach i żeby chodziła co najmniej w stabilnych powiedzmy 60 fpsach to muszę wydać fortunę na kompa z d-------m procesorem, ramem i oczywiście kartą graficzną a i tak z tego co widziałam na twitchu, niektórzy streamerzy, którzy jak wiadomo mają dowalone speci, musieli obniżać ustawienia bo klatki były niestabilne xD
Obecnie tak naprawdę gry
Aby zagrać w grę na ultra ustawieniach i żeby chodziła co najmniej w stabilnych powiedzmy 60 fpsach to muszę wydać fortunę na kompa z d-------m procesorem, ramem i oczywiście kartą graficzną a i tak z tego co widziałam na twitchu, niektórzy streamerzy, którzy jak wiadomo mają dowalone speci, musieli obniżać ustawienia bo klatki były niestabilne xD
Obecnie tak naprawdę gry
źródło: image
Pobierz
J3BACZ3000 +80
#321685 HUOP ma duszę artystyczna i przegląda sztukę
źródło: 1000013018
Pobierz




źródło: 362
PobierzIch habe das Abitur in Deutsch geschrieben ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
U mnie już był w szkole hittlerowski i szekspirowski.
@new-object: raczej ponizej 80, no chyba ze szkoly na jakichs wioskach i malych miasteczkach.
Rocznik 80 byl pierwszym ktory nie musial miec ruskiego w podstawowce.
Niemiecki miałem w liceum.
Uwazam to za dobre rozwiązanie bo o ile nie potrafię mówić po rosyjsku, to przynajmniej poznałem cyrylicę, co jest przydatne za granicą, bo sporo da się zrozumieć i nie czuje się tak zagubiony jak z alfabetem greckim o jakichś arabskich nie mówiąc xD
Transformacja trwała, i musiała też wymienić się kadra nauczycielska, musiałby być osoby w szkole co znają angielski i będa musiały go uczyć. Dlatego też swoje to potrwało i w niektórych szkołach był tylko kacapski lub niemiecki
Rocznik 96 tutaj, w szkole podstawowej i gimnazjum był obowiązkowy rosyjski. Dopiero w szkole średniej mogłem wziąć niemiecki, ale ze względu na zerową znajomość niemieckiego kontynuowałem rosyjski. Matura z rosyjskiego na poziomie 75-85% ( ͡° ͜ʖ ͡°)