Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario: hm, pamiętam był tu kiedyś taki ziomek co pracuje jako prokurator i mówi że na jego biurko spływało tyle tych zawiadomień o nie składaniu sprawozdań że nie wyrabiali xD jeżeli dobrze kojarze ten proces. a mogę się trochę mylić - to sądy to wykrywają niejako z automatu, a czy sprawa pójdzie dalej to zależy od humoru prokuratora i tego ile ma wolnego czasu.

a osobiście - wielokrotne mnie bolała
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Kiedyś można było w ogóle nie składać i wszyscy mieli to głęboko. Ponieważ opłata za złożenie była spora (400 zł chyba czy coś) to często firmy wysyłały, ale raz na kilka lat lat, bo za złożenie za 5 lat liczyło się wciąż jedną opłatę, opłatę za wniosek :) Zmieniło się przy aferze Amber Gold - nagle sądy zaczęły rozsyłać powiadomienia o nałożeniu kary, która może być umorzona jeśli się
  • Odpowiedz