Wpis z mikrobloga

Zajebista jest ta promocja na #allegro gdy ma się Smart xD Gdyby obowiązywała cena sprzed „promocji” to miałbym darmową wysyłkę, bo produkt spełnia minimalną wartość (45 zł), ale za racji tego, że kosztuje teraz 39 to muszę zapłacić MINIMUM 10 zł za przesyłkę przez co koszt całkowity to 49 XDDD
drte111 - Zajebista jest ta promocja na #allegro gdy ma się Smart xD Gdyby obowiązywa...

źródło: IMG_3631

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach