Wpis z mikrobloga

#f1 #f1spam pogrążony w smutku potwierdzam, że mój samochodzik właśnie się skończył, więcej jazdy nie będzie
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Dick_Wilden: pamiętam jak mi w starym aucie co kupiłem by dojeżdżać do kołchozu pasek rozrządu strzelił w trakcie drogi xD

Remontować silnika się nie opłacało, auto sprzedane na złom lub części ¯\(ツ)/¯ Ale nie było mi go jakoś szczególnie szkoda, choć spełniało swoje zadanie.
  • Odpowiedz