Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czy ktoś może mi wytłumaczyć, na czym polega "siła" pary Andrzeja i Magdy? Poza tym, że są ze sobą od początku i twardo w tym tkwią. Nie ma między nimi żadnej chemii, żadnego uczucia, nie ma nawet przyjaźni, bo większość czasu widać, że irytują siebie nawzajem i mają siebie dość. Dlaczego oni (i inni zresztą też) ciągle powtarzają, że są jedną z najmocniejszych par?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@charygiewont: No tak właśnie też myślę, ale dlaczego inni nie potrafią dostrzec tego, że są beznadziejną parą? Tak naprawdę już Krystian i Zuza są silniejsi, a nawet Weronika i Tobiasz, bo tam przynajmniej widzę rodzące się uczucie :P
  • Odpowiedz
@jane-kavinsky: bo na każdej Pandorze twardo utrzymują, że między nimi jest super XD Zauważ że są na tyle sprytni, że prawie zawsze jak się kłócą, nie robią tego przy innych uczestnikach, tylko zamknięci w pokoju

Gdyby uczestnicy byli świadkami tych wszystkich kłótni, pewnie nie odbieraliby ich pary jako silnej

Po 2 zarówno Magda jak i Andrzej mają silne charaktery, wiec może inni boją się im sprzeciwić
  • Odpowiedz