Wpis z mikrobloga

@Blebsio: ta na mojej wiosce ma 2-3 lata i nie ma, archelan z resztą tak samo. Delikatesy centrum też, ale one mają z 20 lat, te 2 nowe budynki. Poza tym mieszkając w Lublinie odwiedzałem co najmniej kilkanaście stokrotek i kojarzę raptem jedną z wiatrołapem.
  • Odpowiedz