Silnej zjednoczonej Europy nie chcą: -Chiny -rosja -USA -europejscy zdrajcy Musimy robic wszustko by jako Europa pozostać sprawczy wśród tych chien ppod tym pięknym sztandarem
@TwojOsobistyLewak: tak to janusze sprowadzaja migrantow bezbronne panstwo jest ofiara przedsiebiorcy xD niewinna unia tylko - wpuszcza ich na granicy, daje im zasilki z naszych podatkow, funduje im hotele, a na deser jeszcze broni kazdego gwalciciela i mordercy z afryki i indoktrynuje propaganda ze to my jestesmy problemem i wogole powinnismy siedziec cicho i dac sie zastapic XDDDDD napisz jeszcze ze "a pis tez sciagal" to bedzie neuropkowe bingo szura
mniej na kwestiach środowiskowych, na które w skali globalnej mamy mały wpływ
@El_Trufel: ale mamy wpływ w skali lokalnej. Powinniśmy srać na ulicach i wyrzucać śmieci przez okno do rzeki, bo przecież nie powstrzymamy hindusów żeby tak nie robili? To jest twoja logika?
W brukseli jest kilkadziesiat tysiecy LOBBYSTOW, chodza se codziennie na kawke, na ruchanie, podryw, na spotkania, z urzednikami i ich zmiekczaja, urabiaja, robia na nich haki, i przykupuja ich na niekorzysc EU
@Nietaki5: dlatego UE czeka mocna reforma i powrót do wspólnoty handlu niepodległych państw a nie siłowa federacja która może się skończyć wyłącznie rewolucją/wojną wewnątrz UE. I racja, trzeba robić wszystko żeby urzędasy z EU nie myslały że mogą niepodległym narodom narzucać jakiekolwiek wartości ( zawsze jest mowa o europejskich wartościach ale to bezsensowne pustosłowie). Mądra reforma UE jest w naszym najlepszym interesie. Niestety zbyt dużo agentury kacapskiej i niemieckiej siedzi
@Nietaki5: Przykro to mówić, ale wydaje mi się że silna Europa nigdy nie wyjdzie kiedy to jest składanka krajów w których zawsze komuś się cos niespodoba. Zawsze jakieś Państwo z kim innym będzie się układać itd.
@Nietaki5: proponuję zacząć od tego, by lewica przestała ją nsizczyć. Sprowadzanie bru..ów, którzy nic nie potrafią zamiast wspierać lokalnych białych. Równe prawa do obu płci (tu akurat rigcz, a Polacy jak byli kukami Europy, tak nimi zostali) etc.
-Chiny
-rosja
-USA
-europejscy zdrajcy
Musimy robic wszustko by jako Europa pozostać sprawczy wśród tych chien ppod tym pięknym sztandarem
źródło: 16850
Pobierzźródło: 1077
Pobierznapisz jeszcze ze "a pis tez sciagal" to bedzie neuropkowe bingo szura
Popraw, bo aż w oczy kłuje
@El_Trufel: ale mamy wpływ w skali lokalnej. Powinniśmy srać na ulicach i wyrzucać śmieci przez okno do rzeki, bo przecież nie powstrzymamy hindusów żeby tak nie robili? To jest twoja logika?
@LUXer: dlatego najbogatsze rejony świata są demokratyczne xD
@Nighthuntero: to taką macie teraz narrację, że może teraz nic nie robią i są przeciwko, ale "NA PEWNO W GŁĘBI CHCĄ"? xD
Tak samo jak silnych Chin nie chcą USA, Rosja, UE a silnych USA nie chcą Rosja, Chiny i UE, itd.
Komentarz usunięty przez moderatora
@Nietaki5: i polskie prawusy walące konia do alfonsa i konfederastii
W brukseli jest kilkadziesiat tysiecy LOBBYSTOW, chodza se codziennie na kawke, na ruchanie, podryw, na spotkania, z urzednikami i ich zmiekczaja, urabiaja, robia na nich haki, i przykupuja ich na niekorzysc EU
@Nietaki5: Przeciętny chodźszoguniarz lub konfedepisowiec be like...
https://www.youtube.com/watch?v=QUBK3jdmw9k&t=929s
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
@In_thrust_we_trust: Nie no wiadomo USA to nasz """sojusznik""" xddd