Wczoraj książkowe wyleszczenie na giełdach. A np. taki Micron to już klasyk. Intraday około +10% i wyciągnięty prawie na zielono. Szkoda tylko, że Walutomat nie zaksięgował mi wczoraj przelewów, zgodnie z deklarowanym terminem, więc chyba pozostanie mi czekać na następny krach ( ͡°ʖ̯͡°) #gielda #walutomat #micron
@broker: gruby jest sprytny, imo to byla taka zmyłka zeby pokazać ze "patrzcie nie ma co sie bać zwały i tak w jeden dzień to wyciagamy" zeby przy następnej takiej akcji wszyscy rzucili sie na dokup bo zaraz odbije a tu jebut prawdziwa korekta*
Która i tak zostanie ofc wyciągnięta ale nie w jeden dzien
@Guezeman: Ludzie mają za krótką pamięć i na spadkach sprzedają, więc tym bardziej opyla się pompować, żeby potem wchodzili drożej i jeszcze się cieszą, że zarobili, chociaż lagują za sp500
@broker: przeciez grubas jeszcze to powtorzy wczoraj wrzucil duzy wolumen na sell a pozniej ulica go zjadla, dzis zrobi to samo tylko inny grubasek. Na tym to polega. Problem ze ciezko przewidziec grubasa. Ale fakt jest ze na razie wedlug matmy to jest to blow off top z zachowaniem wszystkich ksiazkowych wskaznikow
Która i tak zostanie ofc wyciągnięta ale nie w jeden dzien