Aktywne Wpisy

maciorqa 0
Nie boicie się kupować kluczy w sklepach jak g2a, eneba itd?
Teraz czytam na necie, że taki klucz może pochodzić z nieautoryzowanego źródła i w najgorszym przypadku gra potem może zostać usunięta z biblioteki albo nie działać w Polsce.
Zastanawiam się nad kupnem Gothic Remake na premierę. Cena na steam to 210 zł, a w różnych "kluczykowniach" cena waha się od 130 do 170 zł i nie wiem czy jest sens ryzykować
Teraz czytam na necie, że taki klucz może pochodzić z nieautoryzowanego źródła i w najgorszym przypadku gra potem może zostać usunięta z biblioteki albo nie działać w Polsce.
Zastanawiam się nad kupnem Gothic Remake na premierę. Cena na steam to 210 zł, a w różnych "kluczykowniach" cena waha się od 130 do 170 zł i nie wiem czy jest sens ryzykować

Apaturia +124
Uroczy pustynny łowca. Kot pustynny (Felis margarita), znany też jako kot arabski lub kot piaskowy, zamieszkuje niegościnne obszary piaszczystych i kamienistych pustyń. Jeden z jego podgatunków, mniejszy pod względem rozmiarów ciała, żyje na Saharze, natomiast drugi, nieco większy i ciemniej ubarwiony, występuje w południowo-zachodniej Azji oraz na Półwyspie Arabskim.
Kot pustynny jest małym drapieżnikiem rozmiarowo porównywalnym z kotem domowym, choć różni się od niego nieco bardziej spłaszczoną głową, proporcjonalnie większymi, niżej
Kot pustynny jest małym drapieżnikiem rozmiarowo porównywalnym z kotem domowym, choć różni się od niego nieco bardziej spłaszczoną głową, proporcjonalnie większymi, niżej
źródło: Persian_sand_cat
Pobierz





#moldawia - 71 (60,68%)
#szwecja - 68 (47,89%)
#chorwacja - 58 (51,79%)
#grecja - 42 (31,82%)
#portugalia - 27 (19,42%)
#gruzja - 6 (5,13%)
#wlochy - 67 (56,3%)
#finlandia - 83 (69,75%)
#czarnogora - 41 (39,05%)
#estonia - 39 (35,78%)
#izrael - 55 (38,19%)
#niemcy - 55 (51,4%)
#belgia - 44 (34,11%)
#litwa - 46 (42,59%)
#sanmarino - 36 (32,73%)
#polska - 120 (80,54%)
#serbia - 66 (57,89%)
Polska niejako poza konkursem, więc za zwycięzcę dzisiejszego głosowania należy uznać Finów - zarówno procentowo, jak i ilościowo pokonali całą konkurencję. Na końcu stawki - procentowo i w głosach na "tak" - Gruzja. 5,13% to jeden z najsłabszych, a być może nawet najsłabszy wynik w historii xD
No, ale to wymaga sprawdzenia - w końcu to już siódma edycja i trochę danych trzeba zweryfikować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najwięcej głosów na "nie" dla Portugalii - ale ich utwór cieszył się większym zainteresowaniem głosujących niż wspomniani przeze mnie Gruzini.
Co ciekawe tym razem byliście bardziej łaskawi dla Izraela. Czyżby efekt bojkotu całego konkursu przez co niektórych antyfanów "państwa położonego w Palestynie"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
To tyle ode mnie dziś, widzimy się (mam nadzieję) w czwartek - z już trochę mniejszymi emocjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki jak zwykle za służbę i do czwartku. :)