Wpis z mikrobloga

#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sagittus: nie mówię, że nie powinniśmy wysłać czegoś niepoważnego. Po prostu już któryś raz słyszę o Braciach Figo Fagot jako pewniakach na Eurowizji i po prostu uważam za błędne założenie, że inni zrozumieją ten przekaz.
  • Odpowiedz