Wpis z mikrobloga

Panowie trzeba jakoś wymusić na chińczykach wywołanie nowej pandemii.

Raz. Starokurvisk może ożyje, a to popularny śmieciuch. Dwa, grubasy wywołają powszechny krach, a wtedy my załadujemy się po same kule w półprzewodniki i za 3 lata będziemy milionerami.

Nie zaszkodzilby też pokój na Ukrainie żeby wejść w "oboronke" na korekcie i za roczek jakaś nowa rosyjska agresja żeby odbiło.

Bo tak to co, mamy oglądać do końca życia z peronu jak pociąg odjeżdża?

Kto nie wszedł na giełdę w czasach po koronwirusie a jeszcze dostal bonus wojenny od putina - stracił szanse wyjścia z biedy.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach