Miałem teraz wolne w pracy. I co? Co robiłem? Ano nic xD Nic mi nie sprawia radości. Włączam grę to ją wyłączam po 15 min. Wezmę książkę to po kilku stronach mam dość. Włącze film/serial/anime, to muszę się zmuszać do oglądania, w ogóle mnie nie interesuje co się dzieje na ekranie, i tylko ciągle sprawdzam ile do końca. Tylko oglądam jakieś losowe filmy na yt, gdzie puszczam je tylko po to, żeby coś sobie w tle leciało, bo też w ogóle mnie nie interesuje ich treść. Tęsknie za czasami, gdy potrafiłem przez cały dzień robić COŚ, i faktycznie byłem tym CZYMŚ zainteresowany. #przegryw
#przegryw