Wpis z mikrobloga

A kto to dzisiaj wstał zanim wstało słonko?

Wczoraj dojechałem na kemping, który nie wziął nic kasy bo jeszcze nie działają ¯\(ツ)/¯ Ja potrzebuję tylko 4m² i ciepłą wodę, bez prądu - i tak nic nie wzięli. Za to wody ciepłej nie było ale co się wytańczyłem to moje.

Wyspa się nazywa Evia, jest górzysta i można łapami popracować - tyle zakrętów. Focia prosto z telefonu.

Musiałem wcześnie bo na prom. Dziś zakończyłem greckie motorkowanie.

#motocykle #spierdotrip
motospamer - A kto to dzisiaj wstał zanim wstało słonko? 

Wczoraj dojechałem na kemp...

źródło: 1000020310

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach