Wpis z mikrobloga

#przegryw #pracbaza #incel
Dzisiaj mnie w pracy kusiło, żeby do takiego jednego gościa krzyknąć.

Ty incelu je**ny!


Ale jedynie raz tak do siebie powiedzialem, gdy się upewnilem, ze nie ma nikogo kto mnie słucha w danym momencie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach