Wpis z mikrobloga

79lat na meczach wyglądał na takiego dziadziusia zmęczonego, ale jak przyszło się wyzywać z dziennikarzami to jednak widać że chłop w świetnej formie jest. Szkoda, że nie umie się przyznać do błędu jakim było zwolnienie Xabiego i stawianie całego projektu na viniciusie. Wystarczy w-----ć brazola i jego funclub z drużyny, przywrócić Baska na stanowisko trenera, dać mu wolną rękę w budowaniu składu i masz samograja na lata.
#mecz #realmadryt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach