Aktywne Wpisy

maikeleleq +32

Krupier +32
Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie sobie żarcia samemu to wiocha, obciach, wstyd i w ogóle nie po to się jedzie na urlop żeby gotować, ale ja jakoś tak mam w dupie takie opinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
źródło: 1000006133
Pobierz





@Teuvo: to będzie gdzieś z 600 kcal i prawie same cukry, no to tak średnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Teuvo: dobra jednak to nie ma nic wspólnego z susajerem
@Soothsayer: no właśnie miałem pisać, że ty to garść do kawki w celu uzupełnienia energii, a nie paczkę xxl
@DrJudym: nie chodzi o to tylko o to, że wszystko mam policzone i zapisane na przestrzeni ostatnich 15 lat, a paczkę rodzynek to nieraz w----------m całą, ostatnio nawet 2 tygodnie temu jak wracałem z zawodów to wdupczyłem ze 300g jako przystawka przed daniem głównym
Jabłka i pomarańcze już prawie odilciąlem ale orzechy jem co chwila...
To jest dramat xD