Wpis z mikrobloga

zeżarłem cała paczkę 200g rodzynek, ostatnio odchudzanie nie idzie mi najlepiej
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie mam czegoś takiego, nawet nie liczę kalorii, zawsze wiem mniej więcej ile zeżarłem i wszystko robię na oko


@Teuvo: dobra jednak to nie ma nic wspólnego z susajerem
  • Odpowiedz
  • 1
@DrJudym: w ogóle nie powinienem ich jeść, to były rodzynki żeby sobie kilka wrzucić do owsianki ale ostatnio coś dziwnego się ze mną dzieje
  • Odpowiedz
no właśnie miałem pisać, że ty to garść do kawki w celu uzupełnienia energii, a nie paczkę xxl


@DrJudym: nie chodzi o to tylko o to, że wszystko mam policzone i zapisane na przestrzeni ostatnich 15 lat, a paczkę rodzynek to nieraz w----------m całą, ostatnio nawet 2 tygodnie temu jak wracałem z zawodów to wdupczyłem ze 300g jako przystawka przed daniem głównym
  • Odpowiedz
@Soothsayer: spoko, ja liczę od 4 lat ostro, w związku z moimi chorobami, wiadomo czasami można o--------ć coś ponad plan. Ale dzięki temu liczeniu to czuję się świetnie i nie muszę po szpitalach leżeć w końcu.
  • Odpowiedz