Wpis z mikrobloga

Gdyby dziś odbyły się demokratyczne wybory na nowego dyktatora portalu wykop.pl oraz Prezesa zarządu spółki wykop sp.z zoo z siedzibą w Poznaniu, a kandydatem byłby ówczesny zarządca i dotychczasowy prezes vel Michał Białek a na jego przeciw użytkownik znany i lubiany tj. @Hissis, na kogo oddałbyś swój głos wariacie/wariatko?
z fartem
#oswiadczenie #pytanie #sondaz #pytaniedoeksperta #ankieta

Kto powinien być właścicielem wykop.pl

  • Hissis 62.3% (33)
  • Michał Białek 37.7% (20)

Oddanych głosów: 53

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@DrJudym: Jestem pewien swojego zwycięstwa.
Ewentualnie jak Michał odpali boty, aby sfałszować wyniki, to skasuję wpis i będę udawał, że nigdy takiego czegoś nie było.
Jestem doświadczonym demokratą.
z fartem
  • Odpowiedz