Wpis z mikrobloga

@charles-terror: Podałeś 3 punkty i są to 3 fałszywe zdania. Tam też spada, Afryce spada (a i tak pewnie są skrajnie przeszacowani bo mają benefity z tego), muslimom spada (mają armię inceli), zydkom też trochę spada + wszyscy są w-------i na nich, bo muszą z---------ć na żyjących z zasiłków brodaczy.
  • Odpowiedz
@Big_Bocchers: spada? W porównaniu do reszty świata to bym powiedział że całkiem nieźle się trzymają. A co do muslimów to napisałem że tylko tam gdzie jest ropa, w takim Pakistanie to tak samo jak wszędzie. Może i schizopost ale zdecydowanie prawdziwy
  • Odpowiedz