Wpis z mikrobloga

@Halinek11: to jest kwintesencja chlopecka. Bedzie wyzywal, ze kupujesz w markecie, po czym pojedzie do maka czy kfc ale to okej bo on je tylko frytki i czasem jakas bulke, czy kurczaka, ale tak naprawde mu nie smakuje wiec jest okej.
Ja najbardziej w chlopecku lubie fakt, ze on zawsze jest tym, kogo wysmiewa, tylko tak naprawde tego nie widzi
  • Odpowiedz