Aktywne Wpisy
mikrohucwal +155
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

rio574 +336
źródło: 1000068195
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000068195
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jeśli jest bieda, ale w miarę wysoki poziom świadomości, to ludzie zaprzestaną rozmnażania, bo nie będą widzieć sensu w egzystencji. Więc jeśli warunkiem demografii miałoby być całkowite wstecznictwo i powrót do ciemnogrodu to ja podziękuję i wole katastrofę demograficzną. Na wyżu i tak zyskują elity, które mają rzesze niewolników w bitce o miskę ryżu z jak największą liczbą współrywali.
Dlatego jeśli ktoś postuluje taki regres to się dziwię czemu jeszcze nie sugerował cofnięcia się w ewolucji do australopiteka, małpy nie miały na pewno problemu z demografią.
Naprawdę żal bierze jak się czyta wypociny ekspertów od populacji.
#demografia #edkonomia #nieruchomosci #nihilizm #antynatalizm
Jeśli ktoś nieironicznie pisze te wysrywy to jest po prostu debilem i naprawdę nie warto rozmawiać z tymi ludźmi.
@adrekw13: Bo zrobiono tak celowo, by pracować na emeryturę poprzednika a na twoją następne pokolenie. Gdyby każdy pracował na swoją emeryturę, bez ubezwłasnowolnienia pokoleniowego niż demograficzny nie tylko nie byłby groźny, ale i wskazany, bo spowodowałby np. deflację, czyli utwardzenie wartości wypracowywanego majątku.
@NihilistRealmV: to nie ma sensu, ludzie którzy tak piszą to debile, argument w stylu: "Ale w AfRycE nie mają jedzenia i dzieci robią na potęgę" to czysty debilizm i nie zrozumienie problemu. Takim argumentem posługują się tylko janusze i jakieś szury od brauna czy mentzena.
@adrekw13: bardzo prosto podwyższyć wiek emerytalny i zachęcać emerytów do pracy. W Danii już mają ustawione na 70 lat. Nie widzę przeszkód żeby w polsce podwyższać wiek emerytalny do 66-67 lat dla mężczyzn i kobiet. Mamy jeden z najniższych wieków emerytalnych w europie. Nie wiem dlaczego ludzie myślą że emrytura to jakaś spokojna starość gdzie
@NihilistRealmV: Ale ty nie masz żadnego wyboru. Będziesz żył w takich warunkach jakie będą.
Co się dziwić że ludzie nie wierzą w przyszłość jak serwuje się nam takie g---o jak zero-growth i "You'll have
źródło: obraz
Pobierz