Wpis z mikrobloga

Dzisiaj moja Mama powiedziała mi "jak będę w następnym życiu chciała bym mieć takiego przyjaciela jak Ty synku" była to najpiękniejsza rzecz tego dnia jednego z najbardziej paskudnych od początku tego roku dni. Łzy w oczkach, mam zajebistą Mamę

#rodzina #mama #milosc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach