Wpis z mikrobloga

@PozdroMleczny: Swoją drogą ciekawe czy taki zabieg jest w ogóle możliwy. Brałem kilka kredytów i w sumie tych pieniędzy na moim koncie nigdy nie było bo bank przelewał te pieniądze na konta sprzedających, ale ciekaw jestem czy jest jakaś techniczna możliwość odwalenia takiego fikołka.
  • Odpowiedz
@Sekoju: nie warto nadpłacać, chyba, że masz za dużo hajsu, to można dla świętego spokoju (nie dotyczy ludzi, co wzięli kredyt na górce, ale oni właśnie powinni wnioskować o refinansowanie na ludzkich warunkach w innym banku). Za odłożony hajs kup kawalerkę pod najem w centrum miasta.
  • Odpowiedz