Aktywne Wpisy

kt13 +56
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co

splinter96 +35
Włodzimierz Biały xD
#heheszki
#heheszki
źródło: 1000029476
Pobierz




(╥﹏╥)
#kitku #koty
źródło: IMG_1085
Pobierz@Chuopijak: Nie powinniśmy traktować zwierzęcia jak nowy mebel do domu, jeżeli zwiążemy się ze stworzeniem przez tyle lat to jego śmierć jest jak śmierć domownika, to cios prosto w serce, najpierw muszą się uspokoić emocje po stracie
@kalee7: Trzymaj się byku
Dzięki Mircy!
Na szczęście mamy drugiego kitku w domu, ale mam przeczucie graniczące z pewnością że na mojej drodze stanie kolejna generacja Stiga. Narazie muszę się uporać z bólem, który mnie tą chwilę przerasta
źródło: comment_1660190952lcX3EL9Isq8UYF3xBXF7AF,w400
Pobierz