Wpis z mikrobloga

Apropo feminizacji cweli na świętym tagu to już dekadę temu grasował tu osobnik o nicku ormo-27 i zalecał przyjęcie pinkpilla czyli wyjście z przegrywu przez tranzycję
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach