Wpis z mikrobloga

@o__0: ale narobiłeś teraz smaka na takiego chamskiego hamburgera z warzywami nawalonymi do granic możliwości, kotletem zrobionym z cholera wie czego i to wszystko zalane Tortexem i posypane smażoną cybulq ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__0: Jezu, aż mi się przypomniały frytki z dworca pks w Bielsku-Białej. Albo ten burger z budki też na dworcu. 2010 rok i za 10 dało się zjeść 400 g frytek z sosami i przyprawami ()

To se ne vrati.
  • Odpowiedz