Wpis z mikrobloga

@matixrr: Śmieszniej, że Raphinha ma już więcej wygranych klasyków niż Ronaldo.
Dlatego jak słyszę, że gdzie ten nie przychodził, to wygrywał ligi i je dominował, to mi się śmiać chce XD
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: Do United przyszedł - wygrał wszystko, zdominował. Złota Piłka.

Do Realu przyszedł. Wygrał wszystko. Zdominował. (Lepsze ratio niż Messi). LM 3x z rzędu - dzięki Ronaldo. Niebywałe.

Do Juventusu przyszedł. Wygrał, co mógł. Zdominował.

Zamykam temat.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej:

z jednej strony to prawda, ale jeszcze zabawniejsze jest to, że taki Lucas Vazquez ma tyle samo wygranych Pucharów Europy co FC Barcelona w swojej 126 letniej historii xd


Vazquez to pikuś, bo taki Nacho ma więcej od Barcelony - 6.
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: w jaki sposób Ronaldo w czasie pobytu w Realu zdominował ligę hiszpańską? Dziewięć sezonów i dwa mistrzostwa. Przeszedł do Juventusu, który wygrywał mistrzostwo siedem lat z rzędu, a odchodził po sezonie w którym go nie zdobyli. W United pusty przelot, w Al Nassr pusty przelot. W piłce ligowej dwadzieścia lat kariery i siedem tytułów mistrzowskich, w każdej z tych czterech lig grał w największym klubie. DOMINACJA XD
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4:

Temat zamknięty, ale odpowiem.

w jaki sposób Ronaldo w czasie pobytu w Realu zdominował ligę hiszpańską?


Naturalnie w ŻADEN, ratio powyżej gola na mecz to jest norma - na pewno co drugi napastnik w Realu czy Barcy tyle ma, wystarczy sprawdzić (włączyć myślenie). Ronaldo to średniak, jechał na farcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@meandmymonkey: ronaldo to pies, beciaki po prostu muszą mieć jakąś męską postać do walenia gruchy no i ronaldo wpisuje sie w takie upodobania. To jest jakieś kuriozum, że taki napastnik jest stawiany przez wielu na równi z messim, maradoną czy pele. To jest poziom lewnadowskiego czy gerda mullera i we wszelkich rankingach powinien być stawiany poniżej niemca, bo ten ma mistrzostwo świata.
Piłkarsko to neymar jest o 3 klasy wyżej,
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: 0.04 różnicy i 'pełna dominacja' XDDDD

W bardziej miarodajnej statystyce: gole na 90 minut jest tak (La Liga z sezonow 2009-1018):
Messi: 1.13
Ronaldo: 1.11
Gole na 90 minut
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: Ale cofnij się może do tego co pisałem w pierwszym komentarzu, zamiast tworzyć swoje teorie. Ronaldo, który rzekomo do jakiej ligi nie przechodził, to tam dominował, w ciągu dziewięciu lat wygrał tyle klasyków co Raphinha w cztery, a w dodatku już ma jedno mistrzostwo mniej. Dominacja nie polega na zdobywaniu dwóch mistrzostw w dziewięciu sezonach. Indywidualnie też częściej w tym okresie przegrywał króla strzelców, niż go wygrywał. Nikt tu
  • Odpowiedz