Wpis z mikrobloga

@Najtwardszy_Verstappeniarz: ja tam liczę, że fani zrobią potem z tego demake tak jak zrobili z nyras demo ( ͡° ͜ʖ ͡°) nowe wątki, nowy dubbing, jakieś lokacje, wyjdzie z tego całkiem fajne rozszerzenie do podstawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bgb1 - @Najtwardszy_Verstappeniarz: ja tam liczę, że fani zrobią potem z tego demake ...
  • Odpowiedz
@vanbolko: o to ciekawe bo ten gothicowy edytor jest mega toporny i ma swoje wady, chociaz niby modderzy zrobili parę lat temu wlasne narzędzie, ale jakoś nigdy tego nie testowałem.
  • Odpowiedz