Wpis z mikrobloga

no, ostatni sezon przed r---------m wykopu więc pewnie części z nas już nie będzie na tagu na rozpoczęcie 9. sezonu, a przynajmniej ja nie mam ochoty dzielić się numerem telefonu z białkiem
miło było ale się zmyło
#sanatoriummilosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach