Wpis z mikrobloga

@Pawel993: co ty bredzisz i kolejna wyzszosc pana amerykanina, bo to jego private property i taki pozew dosra kurierkowi, ze sie nigdy nie wyplaci, w polsce chodnik jest publiczny hahahaha czyli do odsniezania/zamiatania twoj, ale jak wypijesz piwko to miejsce publiczne
  • Odpowiedz