wystarczy nie robic chodników jak w najlepszym kraju na świecie #usa a nie przecwelonej #polska polacy to jest kraj typu KAREN i jakby w usa były sidewalki to tez by takie g---o nagrywali jak #samochodoza #konfitura ale mimo wszystko rządzący usa są mądrzejsi, bo wykluczyli powody do klotni o chodniczki dla pedestrianków
@model_trzy_zmianowy: tam to jest infrastruktura samochodowa, drogi tak szerokie że nie trzeba po chodnikach jeździć, a parkingi sklepowe są często większe od samych sklepów xD
@Pawel993: co ty bredzisz i kolejna wyzszosc pana amerykanina, bo to jego private property i taki pozew dosra kurierkowi, ze sie nigdy nie wyplaci, w polsce chodnik jest publiczny hahahaha czyli do odsniezania/zamiatania twoj, ale jak wypijesz piwko to miejsce publiczne
źródło: image
Pobierzźródło: 0826_suburbs_cog-1000x546
Pobierzhttps://www.youtube.com/watch?v=LsotcUgLOZQ
ale co im szkodzi na chwile jak ktoś stanie na trawniku