Wpis z mikrobloga

  • 11
@splinter96: czy ja tu widze nawoływanie do interwencji obcych sił w naszym kraju, by te obaliły legalny rząd?
Gdyby to nie był na obrazku Trump, a Kaczyński to byłoby to tylko śmieszne. A tak jest straszne.
Pokazuje to, że te prawicowe gadanie o suwerenności jest tylko... No gadaniem. Jak przychodzi co do czego, to będą prosić obcych przywódców o pomoc, byleby tylko dopchnąć się do władzy.
  • Odpowiedz
@splinter96
Prawaki chcą aby obce państwo wpadło do Polski, porwało i zamknęło u siebie w więzieniu polskich polityków.

Fajna ta prawica. Nie dość, że wolą zagraniczne uzbrojenie, powierzają nasze bezpieczeństwo zagranicznym krajom to teraz jeszcze to.
I To wszystko Trumpowi, p------------u politykowi z wywalonym w kosmos ego.
  • Odpowiedz