Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@mateo_olsztyn: to jest rod z czasów prl i ten domeczek po prostu tam był i chce go wyremontować bo to jest takie moje hobby i uwielbiam cos takiego robić

@PajeetGoran XD

@WrzeCiOna tam jest włożona luzem rama oknienna (czego nie widać) dopiero będzie osadzana szyba i kompletnie nic nie napadało, dach przy dużym oknie jest odrobinę dłuższy, tynk jest oryginalny i to są jakieś bryzgi zrobione z betonu
  • Odpowiedz