Wpis z mikrobloga

Zmieniłem opony i są w związku z tym dwa problemy. Oryginalne były Battlax A41, które wytrzymały 22kkm. Teraz założyłem Michelin Anakee Road.

Problem nr 1
Nie zapytałem na grupie vstroma, ani na tagu „Jakie opony?”

Problem nr 2
Stare opony były zamknięte, a nowe są otwarte.

Prośba o rady.

#motocykle
fotograf_warszawiak - Zmieniłem opony i są w związku z tym dwa problemy. Oryginalne b...

źródło: IMG_4170

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fotograf_warszawiak: kolego jaki doświadczony simsoniarz powiem ci jedno.
Boki możesz zamknać biorąc pilnik do ręki i je tym pilnikiem po bokach.

A na grupie v-srom napisz że ja mpetrumnigrum ci kazałem takie zalożyć. Zobaczysz że nikt się nie sprzeciwi.
  • Odpowiedz