Wpis z mikrobloga

byłem pewien, że Zawiercie zdobywało już mistrzostwo. Nie wiem co mi sie ubzduralo


@hpiotrekh: przez wiele ostatnich lat zdobywały tylko Zaksa albo Jastrzębie, dopiero rok temu wyłamał się Lublin. Czyli oglądasz siatkówkę do kotleta? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Czyli oglądasz siatkówkę do kotleta?


@rbk17: od 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu od tych kilku lat grają na topie, a nie zaprzątam sobie głowy statystykami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a nie zaprzątam sobie głowy statystykami


@hpiotrekh: mistrzostwo nie jest tylko statystyką, to jest akurat ważne i każdy przeciętny kibic powinien to wiedzieć. Czyli oglądasz ale słabo przeżywasz wyniki. Jakbyś był za kilkoma klubami a przeciwko innym to by emocje pomogły zapamiętać, he he ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz