Wpis z mikrobloga

#primemma tak sobie myślę, że dobrze by było podesłać Biedroniowi sklejki tego patusa, niech go może w końcu też pobanuja na kicku na 1000lat i będzie spokój a nie wujek nikosia Ferrari jeździ a to zwykła patologia najgorszego sortu, trzeba go do wora wrzucić z magicalem i innymi geniuszami
share - #primemma tak sobie myślę, że dobrze by było podesłać Biedroniowi sklejki teg...

źródło: IMG_0345

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach