Wpis z mikrobloga

#motocykle #endurodogruzji
Zamontowałem tylną oponę odwrotnie niż jest to zalecane przez producenta.
Producent kazał zamontować tak aby kostka zgarniała ziemię pod siebie a ja ją zamontowałem tak aby wygarniała zienię na boki. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica.
mpetrumnigrum - #motocykle  #endurodogruzji
Zamontowałem tylną oponę odwrotnie niż je...

źródło: 1000004683

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach