Wpis z mikrobloga

Ludzie małej wiary mówią żeby dywersyfikować, że to nieodpowiedzialne pakować wszystkie oszczędności w pamięciorzy i kąduktory na ATH. Można tylko trzeba sie zabezpieczyć. Ja robie hedging robotą na etacie (programista here) - jak AI okaże sie nieużyteczne i strace pieniądze to zostanie mi stały zarobek z etatu, a jak będzie rewolucja i mnie wyjebią to skeszuje wywindowane akcje i będę sie nimi cieszył na bezrobociu. win-win

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach