Aktywne Wpisy

Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.
Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
źródło: 829
Pobierz
kreeker +16
Poleci ktos jakies ETFy (nigdy ich nie kupwoalem i sie nimi nie interesowalem):
1. Ogolnego pod hosse ai
2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady
#gielda
1. Ogolnego pod hosse ai
2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady
#gielda




#pracbaza #praca #programista15k #programowanie #takaprawda #niepopularnaopinia #heheszki
źródło: comment_2K3UesJpbn52hVhOEjPXAvmLsgkYzBRf
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: jak ktoś jest ogarniety to srednio mu potrzebny, ale że dużo ludzi nie jest i ma duzo kasy to..
a. trenerem personalnym nie może być każdy
b. jak po politechnice masz 40/h brutto to albo masz mało doświadczenia albo jesteś c-----y
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: no i widzisz nawet za tak gównianą umiejętność ludzie płacą pare stów a inżynier robi za 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujekDoggi: ale dużo osób mogłoby, procentowo znacznie więcej osób niż np. inżynierem
@WujekDoggi: mówiłem o netto, no ale nawet porównując - początkujący trener ze 100-120 zł nawet po kosztach wyjdzie na co najmniej 80-90 zł netto, początkujący po polibudzie 40 zł brutto czyli za 30 zł
Skąd te procenty?
Początkujący trener nie dostanie nawet średniej krajowej na rękę
@WujekDoggi: stąd że przeciętny człowiek nie ogarnie zaawansowanej matmy, programowania, automatyki, elektroniki itp. a wyciskanie hantli nad głowę już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujekDoggi: mówie o jdg, bo jak mówisz o etacie to wracamy do punktu wyjścia, klient zapłaci siłowni za trening 150-200 zł a trener z tego dostanie 30 zł
Czyli nie wiesz skąd, bo sobie to po prostu wymyśliłeś. Upraszczając rolę trenera personalnego do wyciskania hantlami nad głową tylko pokazujesz że c---a wiesz
Tym bardziej nie dostaniesz średniej krajowej na rękę mając 1-2 klientów dziennie i z kosztami
@WujekDoggi: ale badania naukowego potrzebujesz?? czyli wg ciebie bycie trenerem jest tak samo trudne jak bycie inżynierem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujekDoggi: wielu ma pełny grafik no ale tu trzeba być ogarniętym, płacisz tym że musisz pozyskać
Według mnie p--------z kocopoły nie wiedząc nic ani o jednym ani o drugim.
@WujekDoggi: ale odnieś się do argumentu i pytania a nie powtarzasz że gadam głupoty, jak trzeci raz napiszesz że p------ę to nic to nie zmieni, a więc pytanie jest następujące, CO JEST ŚREDNIO TRUDNIEJSZE BYCIE DOBRYM TRENEREM CZY INŻYNIEREM (napisałem pytanie dużymi żebyś widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majkel2008: takie są stawki a czasem i mniejsze, jeśli 2008 to twoja data urodzenia to się niedługo brutalnie o tym przekonasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
@WujekDoggi: wulgarny zwierz