Wpis z mikrobloga

#primemma znowu jakiś wywiad z zamiekka k---a, że nóżka go boli dlatego to tak wyglądało XDD ja p------e w kolko ta sama historia a idioci co galę mu płacą z pół bańki pewnie, sam bym chciał mieć takich frajerów jako pracodawców
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach