Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jutro planuje wjazd do #wroclaw od strony Siechnic to polecam wynajęcie helikoptera. Zapowiada się piękny carmagedon.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enten, potwierdzam. Krakowska na wylot wyglądała nieciekawie przed 11, ale jechała. Zdecydowałem się jednak na powrót przez WOW. Do samej Czasoprzestrzeni dojazd płynny.

Kompletnie zignorowałem "jutro" w Twoim wpisie xD
  • Odpowiedz