Wpis z mikrobloga

@adasko_900: i najlepsze że może spaść zamiast Legii. Klub z największym budżetem vs klub który strzelił najwięcej bramek.
Gdyby nie przekręt na Widzewie i -5 pkt dla Lechii to Legia byłaby na 3 miejscu od końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz