W najlepszej lidze na świecie, drużyna która strzeliła najwięcej bramek, jest w strefie spadkowej. Coś niesamowitego ( ͡°͜ʖ͡°) #mecz #ekstraklasa #lechia
@adasko_900: i najlepsze że może spaść zamiast Legii. Klub z największym budżetem vs klub który strzelił najwięcej bramek. Gdyby nie przekręt na Widzewie i -5 pkt dla Lechii to Legia byłaby na 3 miejscu od końca ( ͡°͜ʖ͡°)
Coś niesamowitego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #ekstraklasa #lechia
Gdyby nie przekręt na Widzewie i -5 pkt dla Lechii to Legia byłaby na 3 miejscu od końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tyrytyty: a co ma do tego Jaga?