Wpis z mikrobloga

Leszcze czekają na spadek BTC do 45k w październiku, BO TAK BYŁO 4 LATA TEMU, więc teraz na pewno musi być identycznie. Tymczasem Saylor farmi boomerów coraz to nowymi instrumentami pochodnymi, w zeszłym miesiącu wrzucił 4 miliardy w BTC i cena idzie do góry. Mieliśmy już kapitulację górników i wymuszone sprzedawanie instytucjonalne, ciekawe kto niby teraz sprzeda, żeby doszło do 50k. Wiadomo różnie może być, prawda jest taka, że trzeba było kupować w lutym

#kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie bo sam Pan bedzie musial odpowiedziec sobie na to pytanie "kto sprzedaje", w sytuacji gdy zjedzie ponizej 60k. Bedzie to dobra nauka jesli sie zisci, a szansa na to jest pewnie okolo 50%
  • Odpowiedz
@KucykMocy: Nawet lepiej, 43%, że spadnie poniżej 55k wg. polymarket. Wiadomo, stopy procentowe mogą pójść do góry, a giełda i BTC w dół. Ja wcale nie wykluczam żadnego scenariusza, ale opieranie się wyłącznie na 4-letnim cyklu i analizie technicznej jest po prostu głupie, a takie argumenty się przecież słyszy. No i głównie chodzi mi o to, że wszystko poniżej 70k to dobra cena
  • Odpowiedz